Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

předokenní roletaChcete poradit, jak snížit náklady na energie a zároveň zvýšit ochranu svého soukromí? Pořiďte si domů předokenní rolety, které vám tento sen splní.

Předokenní rolety celoročně přispívají ke snižování nákladů na energii. Díky nim v topné sezóně méně protopíte a v letních dnech ušetříte za klimatizaci. Rolety navíc dodají vaší nemovitosti luxusní vzhled a dominantnost. Nabízejí se v různých barevných variantách, které můžete kombinovat..to znamená, že vodící lišty a box můžete mít v barvě střechy nebo okapů a lamely v barvě oken. Vypadají velmi zajímavě.

Firma Žaluzie Nejdl nabízí předokenní rolety českého výrobce Isotra, která je na trhu již 20 let a má s výrobou ty nejlepší zkušenosti. Rolety se vyznačují vynikajícími tepelně-izolačními vlastnostmi, díky nimž zamezují až 40% tepelných ztrát. Předokenní rolety na rozdíl od venkovních žaluzií nemají tu funkčnost si pohrávat se světlem. U žaluzií si naklápíte lamely jak chcete. Kdežto předokenní roletu vytáhnete a zatáhnete. Můžete ji mít ale vytaženou jen napůl a mezi lamely jsou též mezery. Pro úplnou tmu stačí roletu stáhnout úplně dolů, mezery zapadnou do sebe a tím docílíte i protihlučnost. Díky izolaci v lamelech – hliníkové lamely jsou plněné PUR pěnou, tak oceníte dobrou ochranu proti hluku, proti větru i nepříznivému počasí.

Je potřeba též zmínit výhody předokenních rolet vůči zlodějíčkům. Rolety na motorické ovládání můžete nastavit na ranní a večerní vytahování. Takže když odjedete na dovolenou, rolety fungují bez vás a okolí si myslí, že jste doma. Dům máte tímto zabezpečený. I když dnešní lumpové si poradí se vším, přece jenom tato zábrana je na určitou dobu zdrží a můžou na sebe přilákat pozornost.

Instalace předokenních rolet

Venkovní roleta Vivera je vhodná pro dodatečnou montáž na rám okna nebo na fasádu. Výrobce nabízí možnost provedení s integrovanou sítí proti hmyzu, což je ocenitelné.

Venkovní roleta Plasterax je vhodná pro zaomítání pod fasádu nebo zateplovací systém, též se nabízí varianta s integrovanou sítí proti hmyzu.

Venkovní roleta Stakusit se montuje zároveň s oknem jako jeden celek do okenního otvoru. Plastový box je vyplněn polyuretanovou vložkou a nezasahuje do světlosti okna, je umístěn nad oknem. Revizní klapka je v interiéru.

Venkovní roleta do překladu Heluz je určena pro novostavby, díky schránce umístěné v překladu se montáž může provádět v průběhu nebo až po úplném dokončení stavby.

S výběrem konkrétního typu předokenní rolety se obraťte na firmu Žaluzie Nejdl. Zde vás obslouží odborný asistent prodeje, který vám poradí s typem rolety, pomůže vyřešit technické otázky včetně výběru barevných odstínů či volbou ovládání.

.

Články

Předokenní rolety – to nejlepší pro úsporu nákladů a ochranu soukromí ()

Chcete poradit, jak snížit náklady na energie a zároveň zvýšit ochranu svého soukromí? Pořiďte si domů předokenní rolety, které vám tento sen splní.…

Read more >>

Nové samonosné venkovní žaluzie ()

A je to tady! Letošní novinkou se stala samonosná žaluzie SZ. Byla zhotovena výrobcem Isotra na požadavky montážních firem, která přináší ekonomickou…

Read more >>

Kontakt

Žaluzie Nejdl
Ing. Šárka Nejdlová
Vilová 1785 Jirkov 431 11
+ 420 603 705 070
e-mail : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Vzorková prodejna
Děcínská 11
Ústí nad Labem 400 01
 
Kancelář:
Objednejte si schůzku po telefonu.Rádi vás obsloužíme.
 +420 733 524 646
 
Prodejna Most
Nákupní středisko ORBIT
Žatecká 1488
Most 434 01
 
Otevírací doba
PO  10:00 - 17:00
ÚT  10:00 - 15:00
ST  10:00 - 17:00
ČT  10:00 - 15:00
PÁ  10:00 - 14:00

isotra partner logo

© 2018 Zaluzienejdl.cz. All Rights Reserved. Designed By vrsansky.net