Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

Jaké typy a druhy látek nabízí trh?

Které druhy a typy látek vás osloví pro výběr na látkové rolety, japonské stěny a vertikální žaluzie? Na výběr je široká škála barev a matriálů, ze kterých můžete vybírat.


den a nocLátka Den a Noc
Látka ve stylu Den a Noc má napodobit styl žaluzie. Látka má 2 pruhy. Jeden, který má zastínit a druhý průsvitný, který pouští do interiéru světlo.
Tyto pruhy se točí na hřídeli a zároveň se překrývají. Nemusíte roletku vytáhnout úplně nahoru, abyste měli světlo v místnosti.
 

 

 

 

 

záclonkové látkyZáclonkové látky
Tyto látky slouží spíše jako doplněk do bytu místo záclon. Naleznete zde více barev, různé vzory a mnoho průsvitností. Okouzlí váš interiér, tudíž mu dodá i modernější vzhled bez garnyží a určitě každého zaujmou.


 

 

pavučinkové látkyPavučinkové Látky

Připomínají babí léto, mají v sobě vlákna, která se třpytí. Jsou spíše dekorační a skvěle doplní váš interiér.dětské látky

 

Dětské látky

Určitě zde přijdou na své i děti. Na výběr je plno látek, které hrají úžasnými barvami. Mají na sobě vzory a to puntíky nebo kytičky. Látky jsou tónované do bílé barvy s barevnými vzory. Rozjasní dětský interiér, ať už je to kluk či holka.základní látky
Základní nepříplatkové látky
Tyto látky jsou jednobarevné. Mají různou průsvitnost a mnoho tónu barev, které určitě sladíte s každým interiérem. 

 

Black out látkyBlack-outové látky
Pokud nemůžete ráno spát nebo vám jen svítí přímé sluníčko do bytu, tak tyto látky jsou pro vás ty pravé. Jsou zcela zatemňující, a tudíž pohltí jak všechno denní světlo tak i světlo od pouličních lamp a projíždějících aut. Látky jsou z jedné strany pogumované a tím pohlcují všechno světlo, proto mají průsvitnost 0%. Skvěle se hodí i do dětského pokojíčku kde máte miminko, aby ho žádné světlo nedokázalo vyrušit.
thermo látky
Thermo látky
Jak už asi vidíte v názvu tak látka tohoto typu dokáže jak udržet světlo tak i pohltit teplo z venku. Každému se určitě vyhřívají okna, ze kterých nám jde potom teplo přímo do bytu a to hlavně v tomhle krásném letním počasí. Tato látka má v sobě hliníkovou fólii, a ta má za úkol odrážet teplo a nepustit ho dovnitř.

 

 

Na našich vzorkových prodejnách v Mostě a Ústí nad Labem se můžete na všechny látky podívat, naleznete jich tu přes 180. Určitě budete mít z čeho vybírat.

Články

Předokenní rolety – to nejlepší pro úsporu nákladů a ochranu soukromí ()

Chcete poradit, jak snížit náklady na energie a zároveň zvýšit ochranu svého soukromí? Pořiďte si domů předokenní rolety, které vám tento sen splní.…

Read more >>

Nové samonosné venkovní žaluzie ()

A je to tady! Letošní novinkou se stala samonosná žaluzie SZ. Byla zhotovena výrobcem Isotra na požadavky montážních firem, která přináší ekonomickou…

Read more >>

Kontakt

Žaluzie Nejdl
Ing. Šárka Nejdlová
Vilová 1785 Jirkov 431 11
+ 420 603 705 070
e-mail : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Vzorková prodejna
Děcínská 11
Ústí nad Labem 400 01
 
Kancelář:
Objednejte si schůzku po telefonu.Rádi vás obsloužíme.
 +420 733 524 646
 
Prodejna Most
Nákupní středisko ORBIT
Žatecká 1488
Most 434 01
 
Otevírací doba
PO  10:00 - 17:00
ÚT  10:00 - 15:00
ST  10:00 - 17:00
ČT  10:00 - 15:00
PÁ  10:00 - 14:00

isotra partner logo

© 2018 Zaluzienejdl.cz. All Rights Reserved. Designed By vrsansky.net