Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

terasová markýzaMarkýza zastíní nejen terasu

Co se týká exteriérové stínicí techniky, tak její vývoj jde kupředu. Na dnešním trhu je mnoho typů markýz, od jednoduchých bez nosného profilu až po kazetové – kde je látka zcela zakryta boxem.

Markýza bez nosného profilu je lehká horizontální markýza, která díky své jednoduché konstrukci vyniká svou lehkostí a vzdušností. Má široké použití pro zastínění teras, balkonů či restaurací.

Markýza s nosným profilem snoubí eleganci a funkčnost. Její konstrukce zajišťuje vysokou životnost při intenzivním provozu v soukromé i komerční sféře a je vhodná zejména pro zastínění velkých ploch.

Kazetová markýza je elegantní sluneční clona se zaoblenou kazetou vhodná do míst, kde by odkrytá konstrukce působila rušivě. Kazeta plní estetickou a zároveň ochrannou funkci.

Potah markýzy je vyroben ze speciální, markýzové látky DICKSON. Ze stejného materiálu je zhotoven i volán, jehož tvar a velikost jsou volitelné.

Přednosti markýzových látek

-          Speciální povrchová úprava CLEANGARD – je to systém využívající ultramoderní ochranu markýzových látek. Tato technologie dodává látkám maximální voděodolnost a chrání látku proti vodě a špíně z dlouhodobého hlediska.

-          Eliminace až 95% slunečního záření/tepla

-          Barevná stálost – použité vlákno SUNACRYL a technologie barvení látek ve hmotě zaručuje vysokou barevnou stálost markýzových látek

-          Šetrné k životnímu prostředí – markýzové látky nejsou toxické a je tak garantována jejich zdravotní nezávadnost a šetrnost vůči životnímu prostředí

-          10 let záruka – poskytujeme záruku na odolnost vůči plísním a na trvanlivost barev

Nechte se inspirovat designovými trendy a vytvořte ze své terasy nebo balkonu příjemné místo pro relaxaci. Nevíte si rady? Navštivte naší vzorkovou prodejnu na stínicí techniku v Makru v Ústí nad Labem. Obslouží vás odborníci a poradí to nejlepší pro váš dům.

Články

Předokenní rolety – to nejlepší pro úsporu nákladů a ochranu soukromí ()

Chcete poradit, jak snížit náklady na energie a zároveň zvýšit ochranu svého soukromí? Pořiďte si domů předokenní rolety, které vám tento sen splní.…

Read more >>

Nové samonosné venkovní žaluzie ()

A je to tady! Letošní novinkou se stala samonosná žaluzie SZ. Byla zhotovena výrobcem Isotra na požadavky montážních firem, která přináší ekonomickou…

Read more >>

Kontakt

Žaluzie Nejdl
Ing. Šárka Nejdlová
Vilová 1785 Jirkov 431 11
+ 420 603 705 070
e-mail : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Vzorková prodejna
Děcínská 11
Ústí nad Labem 400 01
 
Kancelář:
Objednejte si schůzku po telefonu.Rádi vás obsloužíme.
 +420 733 524 646
 
Prodejna Most
Nákupní středisko ORBIT
Žatecká 1488
Most 434 01
 
Otevírací doba
PO  10:00 - 17:00
ÚT  10:00 - 15:00
ST  10:00 - 17:00
ČT  10:00 - 15:00
PÁ  10:00 - 14:00

isotra partner logo

© 2018 Zaluzienejdl.cz. All Rights Reserved. Designed By vrsansky.net