Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

venkovní žaluzie Žaluzie, nebo předokenní roleta? Vyberte si z nabídky nejmodernější stínící techniky

Trápí vás v létě horko a v zimě zas máte pocit, že ať topíte, jak topíte, pořád vám teplo někudy uniká? Řešením vaší situace může být exteriérová stínící technika, jako například venkovní žaluzie, předokenní či screenové rolety nebo markýzy. Kromě toho, že vám moderní stínící technika ušetří množství peněz za klimatizaci v létě a za topení v zimě, může také elegantně doplňovat exteriér vašeho domu a dodat mu unikátní ráz. Mezi jakými typy externí stínící techniky si tedy můžete vybírat?

Venkovní žaluzie vám umožní si přesně nastavit, jaké množství světla doma chcete – ať už toužíte po úplné tmě, nebo jen po mírném chládku. Umožní vám to systém naklápění lamel. Navíc mohou venkovní žaluzie být velmi elegantním doplňkem exteriéru jak rodinných domů, tak i administrativních budov.

Předokenní rolety do vašeho domova přinesou nejen příjemný chládek, ale také brání přístupu hluku – a navíc pomohou váš dům také ochránit proti zlodějům. U předokenních rolet sice není možnost regulovat množství světla dopadajícího do oken pomocí naklápění lamel jako u žaluzií, zato vám umožní velice kvalitní zatemnění interiéru. Navíc mají i výborné zvukově izolační vlastnosti a pomohou tak ochránit váš domov před okolním hlukem. Předokenní rolety v neposlední řadě také významně přispívají k tepelné izolaci nemovitosti a tak díky nim můžete doma či v kanceláři mít v létě příjemný chládek a v zimě zase teplo. Navíc je možné nastavit si automatické vytahování a zatahování předokenních rolet v určitou hodinu, čímž i v době nepřítomnosti vzbudíte dojem, že je stále někdo doma, a odradíte tak zloděje.

Screenové rolety vám vytrhnou trn z paty, pokud má váš dům velké prosklené plochy, díky kterým je v létě uvnitř jako v peci. Tyto rolety vyrobené z velmi odolných tkanin nejen snižují horko v létě, ale také přispívají k izolaci i v zimním období, kdy velkými okny a prosklenými plochami naopak velké množství tepla zevnitř uniká.

Pokud sice chcete zastínit okna, ale zároveň si z nich chcete zachovat volný výhled ven, jsou pro vás tím pravým řešením markýzy. Ty zastíní jak vaše okna, tak i terasu či balkón.Markýzy se dají přimontovat jak na zeď, tak i na strop.

Zařizujete dům či byt? Potřebujete tipy, co do něj, a zároveň si chcete přečíst o kráse, módě a sexu? Mrkněte na magazín Dívky – ženy s články, které vás nadchnou. A pokud se na velké zařizování ještě necítíte a chcete se spíš bavit, mrkněte taky na magazín Coolzine – s tipy na dobrou zábavu na internetu i mimo něj.

Čtěte:

  • Co všechno dokáží kosmetické masky?
  • Jak najít pohodlnou podprsenku?
  • Crowdfunding: Nechte svůj projekt zaplatit fanoušky

Články

Předokenní rolety – to nejlepší pro úsporu nákladů a ochranu soukromí ()

Chcete poradit, jak snížit náklady na energie a zároveň zvýšit ochranu svého soukromí? Pořiďte si domů předokenní rolety, které vám tento sen splní.…

Read more >>

Nové samonosné venkovní žaluzie ()

A je to tady! Letošní novinkou se stala samonosná žaluzie SZ. Byla zhotovena výrobcem Isotra na požadavky montážních firem, která přináší ekonomickou…

Read more >>

Kontakt

Žaluzie Nejdl
Ing. Šárka Nejdlová
Vilová 1785 Jirkov 431 11
+ 420 603 705 070
e-mail : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Vzorková prodejna
Děcínská 11
Ústí nad Labem 400 01
 
Kancelář:
Objednejte si schůzku po telefonu.Rádi vás obsloužíme.
 +420 733 524 646
 
Prodejna Most
Nákupní středisko ORBIT
Žatecká 1488
Most 434 01
 
Otevírací doba
PO  10:00 - 17:00
ÚT  10:00 - 15:00
ST  10:00 - 17:00
ČT  10:00 - 15:00
PÁ  10:00 - 14:00

isotra partner logo

© 2018 Zaluzienejdl.cz. All Rights Reserved. Designed By vrsansky.net