Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

venkovní žaluzieJaký typ venkovní žaluzie si vybrat?

Venkovní žaluzie představují špičku ve venkovním zastínění z pohledu účelnosti a designu. Používají se k zastínění rodinných domů i administrativních budov. Dle tvaru lamely se žaluzie rozlišují do 3 typů:

Lamely ve tvaru písmene „S“…říkáme jí Setta, která je umocněná lahodným vzhledem.

Lamely ve tvaru písmene „C“…říkáme ji Cetta, která se vyznačuje velkou variabilitou provedení. Varianty Flexi a Slim mají nižší výšku nábalu a varianta Duo je charakteristická rozdílným stupněm naklopení horní a dolní části žaluzie současně.

Lamely ve tvaru písmene „Z“…říkáme jí Zetta, která zaručuje dokonalé zastínění a působí moderním dojmem.

Dále tyto typy žaluzií dělíme dle velikosti – šíře lamel. Cettu nabízíme již od 50mm do 80mm. Zettu od 70 – 90mm a Settu od 65-90mm. Záleží pouze na vás, jaký typ žaluzie si vybrat. Též rozhoduje výška okna, kde do malých oken je lepší volit menší rozměr. Zase žaluzie bude mít větší nábal.

Pokud žaluzie realizujete dodatečně (nemáte připravený kastlík na nábal), jste ovlivněni velikostí nábalu a to má každý typ žaluzie rozdílný. V této variantě doporučujeme žaluzii Cetta Flexi nebo Slim. Velikost nábalu vám pravděpodobně zasáhne do průhlednosti okna a tím si byt zastíníte. Proto doporučujeme při výběru typu žaluzie řešit i velikost nábalu.

Při řešení detailů s projektanty pro novostavby doporučujeme překlad Heluz, kde nábal schováte a po zaomítnutí žaluzie vypadají fantasticky. Kastlík a vodící lišty nejsou vidět a vy máte překrásný nerušený výhled.

Články

Předokenní rolety – to nejlepší pro úsporu nákladů a ochranu soukromí ()

Chcete poradit, jak snížit náklady na energie a zároveň zvýšit ochranu svého soukromí? Pořiďte si domů předokenní rolety, které vám tento sen splní.…

Read more >>

Nové samonosné venkovní žaluzie ()

A je to tady! Letošní novinkou se stala samonosná žaluzie SZ. Byla zhotovena výrobcem Isotra na požadavky montážních firem, která přináší ekonomickou…

Read more >>

Kontakt

Žaluzie Nejdl
Ing. Šárka Nejdlová
Vilová 1785 Jirkov 431 11
+ 420 603 705 070
e-mail : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Vzorková prodejna
Děcínská 11
Ústí nad Labem 400 01
 
Kancelář:
Objednejte si schůzku po telefonu.Rádi vás obsloužíme.
 +420 733 524 646
 
Prodejna Most
Nákupní středisko ORBIT
Žatecká 1488
Most 434 01
 
Otevírací doba
PO  10:00 - 17:00
ÚT  10:00 - 15:00
ST  10:00 - 17:00
ČT  10:00 - 15:00
PÁ  10:00 - 14:00

isotra partner logo

© 2018 Zaluzienejdl.cz. All Rights Reserved. Designed By vrsansky.net