Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

 

VENKOVNÍ ŽALUZIE

Současné architektuře vévodí jednoduchost, čistota stylu a detail…to vše splňují hliníkové venkovní žaluzie , které se stávají výraznou součástí fasád moderních domů i administrativních budov. Dnešní stavby se vyznačují větší mírou prosklení než z doby let devadesátých. Hliníkové lamely jsou ty nejvhodnější pro zastínění velkých prostor. Hlavní výhodou těchto exteriérových žaluzií je přesná regulace prosvětlení interiéru – od úplného zatemnění až po příjemnou atmosféru lehkého stínu. Nemusíme zdůrazňovat skutečnost o zadržení slunečního záření již vně objektu a nepřehřátí okenní výplně následně interiéru.

Venkovní žaluzie Setta představuje špičku ve venkovním zastínění z pohledu účelnosti a designu. Lamely ve tvaru písmene „S“ vytváří v zavřeném stavu dokonalou celistvou plochu. Účelnost venkovní žaluzie Setta je umocněná ladným vzhledem.

Venkovní žaluzie Zetta je technologicky nejvyspělejší venkovní žaluzie vhodná k zastínění rodinných domů i administrativních budov. Lamely v „Z“ tvaru zaručují dokonalé zastínění a působí moderním dojmem. Nabízíme dvojí šíře lamely a to 70mm a 90mm.

Venkovní žaluzie Cetta jsou oblíbeným typem zastínění pro rodinné domy a administrativní budovy. Venkovní žaluzie Cetta se vyznačují velkou variabilitou provedení. Varianty Flexi a Slim mají nižší výšku nábalu a varianta Duo je charakteristická rozdílným stupněm naklopení horní a dolní části žaluzie současně.

Druhy

 

 

Články

Předokenní rolety – to nejlepší pro úsporu nákladů a ochranu soukromí ()

Chcete poradit, jak snížit náklady na energie a zároveň zvýšit ochranu svého soukromí? Pořiďte si domů předokenní rolety, které vám tento sen splní.…

Read more >>

Nové samonosné venkovní žaluzie ()

A je to tady! Letošní novinkou se stala samonosná žaluzie SZ. Byla zhotovena výrobcem Isotra na požadavky montážních firem, která přináší ekonomickou…

Read more >>

Kontakt

Žaluzie Nejdl
Ing. Šárka Nejdlová
Vilová 1785 Jirkov 431 11
+ 420 603 705 070
e-mail : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Vzorková prodejna
Děcínská 11
Ústí nad Labem 400 01
 
Kancelář:
Objednejte si schůzku po telefonu.Rádi vás obsloužíme.
 +420 733 524 646
 
Prodejna Most
Nákupní středisko ORBIT
Žatecká 1488
Most 434 01
 
Otevírací doba
PO  10:00 - 17:00
ÚT  10:00 - 15:00
ST  10:00 - 17:00
ČT  10:00 - 15:00
PÁ  10:00 - 14:00

isotra partner logo

© 2018 Zaluzienejdl.cz. All Rights Reserved. Designed By vrsansky.net